WRÓĆ DO PORTOFLIO

"Fiery Beige" to projekt zdecydowanie wyjątkowy, zarówno dla nas, ale i dla Klientów, z którymi od razu znaleźliśmy wspólny język. Klienci mieli pierwotną wizję na wnętrze i masę świetnych pomysłów, my natomiast zebraliśmy je wszystkie do kupy i stworzyliśmy wnętrze, które przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Prace projektowe trwały miesiącami, powoli dobiegają końca i w końcu możemy podzielić się naszym owocem wspaniałej współpracy, którą zresztą latami będziemy wspominać jako jedną z najlepszych.

 

Prezentację rozpoczynamy od części dziennej - salon z aneksem kuchennym, z dużym przeszkleniem skierowanym na zachód, dzięki czemu ta część mieszkania przez większość dnia pozostaje doświetlona naturalnym światłem. We wnętrzu dominuje kolorystyka w odcieniach beżu - bezpieczna opcja, jeżeli chcielibyśmy po latach zmienić wystrój po najniższych kosztach.  Ściany zdobione sztukaterią oraz blat ze spieku kwarcowego z imitacją marmuru z delikatnymi żyłkami, wspaniale podkreślają elegancję wnętrza, dodając mu nieco klasyki. Przestrzeń ożywiliśmy ruchomymi elementami - ciemny, drewniany stół, hokery, krzesła i oświetlenie w kolorze kontrastującej czerni oraz intensywnie pomarańczowy stolik, który dodaje energii i radości. Struktura materiału sofy i krzeseł sprawia, że wnętrze wydaje się być ciepłe i przytulne.

 

Klienci prowadzą Home Office, w związku z tym musieliśmy znaleźć miejsce do pracy. Wykorzystaliśmy przestrzeń salonu i stworzyliśmy przytulny gabinet a dzięki szklanej ścianie, tworzy spójną całość z częścią dzienną, nie odbierając jej dziennego światła. I tak jak część dzienną - gabinet zachowaliśmy w podobnej kolorystyce z nutą intensywnej pomarańczy i żółci. 

 

To wyjątkowe i nietuzinkowe wnętrze odkrywa piękno i swój indywidualny styl. Jest przytulne, eleganckie i wyrafinowane, a dodatki i kolory są perfekcyjnie dobrane. Po prostu doskonałe!

 

17 kwietnia 2023

fiery beige apartament · 152 m2 · Warszawa · Kabaty

rok: 2023 · budżet: ~4000 zł/m2 · projekt: KOTE studio

strona główna

portfolio

o mnie

kontakt

formularz

blog

Projektowanie mieszkań i domów

Projektowanie wnętrz Wrocław

Projektowanie wnętrz online