26 marca 2023

Projektowanie mieszkań i domów - stwórz wymarzone wnętrze

Szykujesz remont domu lub mieszkania, stoisz przed zakupem nieruchomości, a może jesteś w trakcie budowy wymarzonego domu? Niezależnie od tego, przed czym aktualnie stoisz, musisz wiedzieć, że dobra aranżacja wnętrza to podstawa.

 

 

W projektowaniu wnętrz nie chodzi tylko o wygląd, bo przejrzeć inspiracje na internecie i odwzorować 1:1, to żadne wyzwanie, w końcu sklepy oferują coraz bogatszą ofertę i z mniejszym lub większym trudem można uzyskać efekt prosto z pinteresta. Czasami jednak zapominamy o ważnym aspekcie, jakim jest funkcjonalność a efekt wizualny przekładamy ponad użyteczność wnętrza.

I wtedy rodzą się nowe problemy, nerwy, bo to piękne, ozdobne światło, które zamontowaliśmy przed lustrem w łazience, zamiast doświetlić mi twarz, tak naprawdę tylko podkreśla kilkugodzinny kurz na umywalce, a ta sofa, wyglądająca niemal jak najbielszy baranek, jest tak niepraktyczna, że boję się na niej siadać, żeby znowu nie zostawić plam od jeansów.

Wnętrze ma być dla Ciebie - i jeżeli najlepiej czujesz się z sofą "barankiem", w porządku! Ale pamiętaj, że każda decyzja ma swoje konsekwencje - taki efekt motyla w projektowaniu wnętrz - i o ile urządzanie mieszkania lub domu wydaje się być drobnostką, tak naprawdę wiąże się to z wieloma aspektami, które należy dokładnie przemyśleć - i w tym niezastąpiony będzie architekt wnętrz, który posiada obszerną wiedzę i niezastąpione doświadczenie.

 

Dlatego postaw na KOTE studio

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie połączyć te kwestie i stworzyć piękne, funkcjonalne i ergonomiczne wnętrza dostosowane do wymogów estetycznych i finansowych klientów, proponując rozwiązania, które dopasowane są do konkretnych wymagań i stylu życia.

Każdy projekt, który realizujemy, jest starannie przemyślany i dopracowany w każdym szczególe. Projektujemy wnętrza, które zachwycają a nasza wiedza i doświadczenie w branży projektowania wnętrz pozwalają nam na tworzenie przestrzeni, które są nie tylko piękne, ale także praktyczne w użytkowaniu.

W KOTE studio stawiamy na ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w branży projektowania wnętrz. Oferujemy szeroki zakres usług, takich jak projektowanie kuchni, łazienek, sypialni czy salonów. Współpraca z nami to gwarancja najwyższej jakości usług i zadowolenia z efektów naszej pracy. Świadczone przez nas usługi projektowania wnętrz stoją na najwyższym poziomie. 

 

Stwórz z nami wymarzony projekt.

tel. +48 798 810 161

strona główna

portfolio

o mnie

kontakt

formularz

blog

Projektowanie mieszkań i domów

Projektowanie wnętrz Wrocław

Kolorowe projekty wnętrz Wrocław

Projekt Campervana Wrocław

Projektowanie wnętrz online